English
KUMBO Kum Boyama
 
Nasıl Yapılır ?
İlk olarak resmin çerçevesini bir kürdan yardımıyla yerinden çıkarın.
Önce koyu renklerle başlayarak kumu açılan yerlere serpiştirin.
Fazla kumu karttan çırpın. Diğer parçayı çıkarıp farklı renklere geçin.

Tebrikler ! Şimdi bir "Kum Boyama Sanatçısı" sınız. Şeffaf folyo içerisinde saklayınız.

 

 

Kartlar, üç katmandan meydana gelmektedir. Alt katmanda, karton tabaka yer almaktadır. Kartların dik ve düzgün durmasını sağlamak bu katmanın görevidir. Orta katman yapışkanlıdır. Renkli kumların karta yapışarak tutunmasını sağlar. Üst katmanda ise yapışkan yüzeyi koruyan sarı renkli kağıt tabaka yer alır. Bu tabaka üzerinde resim çizilidir. Kartın boyanabilmesi için resmin çizili kısımları, aynı zamanda kesilmiştir. Dolayısıyla resim, kartın üzerinde şablon gibi yer almaktadır. Hem çizim hem de kesim bilgisayar kontrollü lazer sistemli makinelerde yapılmaktadır. Resmin tasarım aşaması da bilgisayar ortamında gerçekleştirilmektedir.

Tasarımı bitmiş üretime hazır 600'ün üzerinde karakter çeşidimiz vardır. Her geçen gün yenileri eklenerek bu sayı artmaktadır. Ayrıca özel tasarım olarak sizden gelecek karakterler de kabul edilip üretime alınabilmektedir.

Standart olarak iki farklı boyutta Boyama Kartı üretimimiz vardır :

Büyük Boy Boyama Kartı ( 23,50cmx33,00cm - Yaklaşık A4 )

Küçük Boy Boyama Kartı ( 16,50cmx23,50cm - Yaklaşık A5 )

Kataloğumuzda yer alan karakterleri görmek için lütfen tıklayınız.

Saatli Kum Boyama. TÜRKİYE ' DE İLK

3D Maket Kum Boyama. DÜNYA ' DA İLK

Kartları boyayabilmek için kullandığımız Renkli Kumlar, tamamen doğal ve organiktir. Bir çeşit mineral olan kumlarımız, ince elenmiş ve yıkanmıştır. Yani tozu alınmıştır. İnsan sağlığını tehdit etmeyecek boya maddeleriyle kendi tesislerimizde kumları işleyerek, "Boyama Ürünü" haline getirmekteyiz.

Temel renkler başta olmak üzere ara tonlar ile birlikte toplam 20 farklı renkte olan kumlarımız, kart üzerinde kapatıcılığı yüksek, homojen ve birbirlerine karışmadan en güzel boyama etkisini ortaya çıkarmaktadır. Kokusuz, tozsuz ve rengi ışıkta solmayan kumlarımız, su içerisinde bırakıldığında boyası çıkmadığından güvenlidir.

Renk listesini görmek için tıklayınız.

Karanlıkta Parlayan Kum. TÜRKİYE ' DE İLK

ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | SORU/CEVAP | ÜRÜNLER | İLETİŞİM
Copyright © 2011 KUMBO Kum Boyama San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tasarım silbeyi