ürünler...

 • BOYAMA KARTI
 • Kartlar, üç katmandan meydana gelmektedir. Alt katmanda, karton tabaka yer almaktadır. Kartların dik ve düzgün durmasını sağlamak bu katmanın görevidir. Orta katman yapışkanlıdır. Renkli kumların karta yapışarak tutunmasını sağlar. Üst katmanda ise yapışkan yüzeyi koruyan sarı renkli kağıt tabaka yer alır. Bu tabaka üzerinde resim çizilidir. Kartın boyanabilmesi için resmin çizili kısımları, aynı zamanda kesilmiştir. Dolayısıyla resim, kartın üzerinde şablon gibi yer almaktadır. Hem çizim hem de kesim bilgisayar kontrollü lazer sistemli makinelerde yapılmaktadır. Resmin tasarım aşaması da bilgisayar ortamında gerçekleştirilmektedir.

  Tasarımı bitmiş üretime hazır 750'nin üzerinde karakter çeşidimiz vardır. Her geçen gün yenileri eklenerek bu sayı artmaktadır. Ayrıca özel tasarım olarak sizden gelecek karakterler de kabul edilip üretime alınabilmektedir. Kartlarımızın genel özellikleri ise :

  * 700 gr/m2 kalın karton
  * Güçlü yapışkanlı katman ( kumun yapışması için )
  * Açık Sarı yüzey - Beyaz arka renk
  * Siyah/Kahve çizgi/desen rengi
  * Son sistem Lazer Makinelerle kesim
  * 750+ karakter
  * Müşteri isteğine göre tasarım( logo, özel dizayn, illüstrasyon, mesaj, yazı vs. )
  * Müşteri isteğine göre kart ölçüleri
  * CE belgeli ( Alman DEKRA test firmasının test raporlarına göre )

  Standart olarak iki farklı boyutta Boyama Kartı üretimimiz vardır :

 • Büyük Kart BÜYÜK BOY BOYAMA KARTI : 23,50cm x 33,00cm ölçülerinde ( yaklaşık A4 ) olan boyama kartımız, en temel ürünümüzdür. Tüm tasarımların uygulanabildiği kartımız en çok satan ürünümüzdür. Karakter Kataloğumuzu görmek için tıklayınız.
 • Küçük Kart KÜÇÜK BOY BOYAMA KARTI : 16,50cm x 23,50cm ölçülerinde ( yaklaşık A5 ) olan boyama kartımız, Büyük Karta alternatif olacak şekilde üretilmektedir. Amaç, kolay ve basit karakterlerin uygulandığı, hızlı boyanabilcek, ucuz, ilk denemelerde, promosyonel maksatlı kullanılabilmeleridir. Karakter Kataloğumuzu görmek için tıklayınız.
Saat Kart SAAT KUM BOYAMA SETİ : Saat Mekanizmasıyla birlikte set halinde satılan ürünümüz, duvar saati olarak oldukça fazla talep görmektedir. Çeşitli formlarda ve geometrik şekillerde de üretilebilen saatlerimizin boyama mantığı normal kartların boyanmasıyla aynıdır. Normal Kart gibi boyama işlemi bittikten sonra dikkatli biçimde saat mekanizması, kartın merkezindeki delikten takılarak monte edilir. Sonrasında duvara asılabilir. Mekanizma üzerinde duvara asmak için düzenek hazırdır.
3D Kart 3D MAKET KUM BOYAMA : Üzerinde aylarca çalışmanın bir sonucu olarak "3D Maket Kum Boyama" ürünü Dünya'da bir ilktir. Benzeri bir çalışmanın olmadığı bu ürünümüz pek çok özelliği ile dikkati çekmektedir. Kesme, yapıştırma, bükme, katlama vb gibi işlemleri yapmadan veya herhangi bir başka araç gereç kullanmadan sadece " Tak & Boya " mantığına göre hazırlanıp üretilen 3D Maket Kum Boyama şimdilik sadece " Bahçeli Ev " teması ile satışa sunulmuştur.
Çerçeve Kart ÇERÇEVE KUM BOYAMA : 2013 yılında geliştirdiğimiz bu ürün, farklı bir işleve sahiptir. Mevcut gerçek fotoğrafların içerisine takılabildiği " Çerçeve " miz hem duvara asılabildiği gibi hem de masaüstünde dik olarak yerleştirilebilir. Yeni modellerle ilgili çalışmalarımız sürmektedir.
 • Magnet Kart MAGNET KUM BOYAMA : 2013 yılında yeni bir fikirle; Büyük Boy Boyama Kartı ve Küçük Boy Boyama Kartına mıknatıs özelliği katarak, metal yüzeylere ( buzdolabı gibi ) tutunarak daha özgün ve özellikli ürün olması konusunda yaptığımız çalışmalar sonuçlandı. Bu ürün ile farklı taleplere de cevap vermiş oluyoruz.

RENKLİ KUM

 • Kartları boyayabilmek için kullandığımız Renkli Kumlar, tamamen doğal ve organiktir. Bir çeşit mineral olan kumlarımız, ince elenmiş ve yıkanmıştır. Yani tozu alınmıştır. İnsan sağlığını tehdit etmeyecek boyar maddeleriyle kendi tesislerimizde kumları işleyerek, "Boyama Ürünü" haline getirmekteyiz.

Kumlarımızın genel özellikleri :

* 100 - 500 mikron tanecik boyutu
* Yıkanmış, elenmiş
* Tozsuz
* Sağlığa zararsız
* Doğal mineral
* Kalsiyum Karbonat( CaCO3 )
* Güneş ışığında solmaz, suda rengi çıkmaz
* CE belgeli ( Alman DEKRA test firmasının test raporlarına göre )
* 20 çeşit renk
* Müşteri isteğine göre paketleme ( 250 gr - 500 gr - 1 kg - 2 kg vs )

Renk listesini görmek için tıklayınız.

 • Renkli Kum RENKLİ KUM : Temel renkler başta olmak üzere ara tonlar ile birlikte toplam 20 farklı renkte olan kumlarımız, kart üzerinde kapatıcılığı yüksek, homojen ve birbirlerine karışmadan en güzel boyama etkisini ortaya çıkarmaktadır. Kokusuz, tozsuz ve rengi ışıkta solmayan kumlarımız, su içerisinde bırakıldığında boyası çıkmadığından güvenlidir. Standart olarak kiloluk şeffaf torbalarda satışını yapmaktayız.
Karanlıkta Parlayan Kum KARANLIKTA PARLAYAN KUM : Kum Boyama konusundaki yenilik çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz ürünümüz ; Saatli Kum Boyama Kartına destek nitelikte olarak kullanılabilecek "Karanlıkta Parlayan Kum" dur. Aynı zamanda normal boyama kartlarında da kullanılabilmektedir. Bu ürünümüz, Türkiye'de Kum Boyama konusunda ilktir. Diğer Renkli Kumlarımızdan hammadde kumu olarak hiçbir farkı yoktur. Üretimde aynı doğal kum kullanılmaktadır. Ancak, karanlıkta parlayabilmesi için, diğer Renkli Kumlardaki, renkli olabilmesi için boya kullanmak yerine, belirli miktarlarda fosfor kullanılmaltadır. Normal ışık şartlarında "Beyaz" renkli olan Karanlıkta Parlayan Kum, karanlıkta "Yeşil" renkte parlamaktadır. Parlaması için ise en az 2 saat boyunca kumun ışık depolaması yeterlidir. Şartlar sağlandıktan sonra karanlıkta, en az 2 saat yeşil renkli parlama olacaktır.

 

Stick Kum STICK RENKLİ KUM : Kum Boyama kartlarını evde, okulda vs boyayabilmek için özel paketlenmiş Renkli Kumlardır. Herbiri 6-7 gram civarındadır. Kartlarla birlikte paket yapılarak satışa sunulur. Büyük Boy Boyama Kartlarına 10 adet, Küçük Boy Boyama Kartlarına 6 adet Stick Renkli Kum konularak Kumlu Kart paketlemesi yapılır.
Kutu Kum

KUTU RENKLİ KUM : Kum Boyama kartlarını evde, okulda vs boyayabilmek için özel hazırladığımız Kum Boyama Setleri için kullanılabilecek kapaklı kutu şeklinde paketlenmiş Renkli Kumlardır. Herbiri 75'er gram civarındadır. Kartlarla birlikte set halinde satışa sunulur.

 

KUM HAVUZU

 • Kum Boyama Standları ya da Kioskları için özel olarak hazırlanmıştır. Renkli Kumların konulacağı tabaklara destek olmak amacıyla üretilmiş özel masalardır aslında. İki farklı tipte Kum Havuzu üretimimiz vardır :
İç Mekan Kum Havuzu

İÇ MEKAN KUM HAVUZU : Yuvarlak ve yaklaşık 1m çapında olan 18mm mdf masalı, metal krom kaplı ayak ve sütundan oluşan 6 adet tabak kapasiteli Kum Havuzumuz, daha çok iç mekanlar için uygundur. Çift sipariş edilmesi önerilir. Çift olduğunda toplam renk kapasitesi 12 olmaktadır. 12 renk ile çok güzel boyamalar elde edilir.

AVANTAJLARI : DEZAVANTAJLARI :
* Görselliği çok iyidir. * Tak/Çıkar a uygun değildir.
* Dekoratiftir. * Ağırdır. ( 13,5 kg. - tabaklı )
* Kum Boyama Standına ciddiyet verir. * Standda çok yer kaplar.
  * Güneşten, nemden etkilenir.
  * Pahalıdır.
Dış Mekan Kum Havuzu

DIŞ MEKAN KUM HAVUZU : Demir profilden yapılmış, tabak çaplarına göre demirin bükülmesiyle elde edilmiş, iskelet tarzında basit bir kum havuzudur. Dış mekanlar için oldukçe uygundur.
6 renk kapasitelidir. Çift alınması tavsiye edilir.

AVANTAJLARI : DEZAVANTAJLARI :
* Ucuzdur. * Görselliği yoktur.
* Ayakları çıkar, demonte edilebilir.  
* Hafiftir. ( 5,5 kg. - tabaklı )  
* Güneşten, nemden, tozdan etkilenmez.  
* Dayanıklı, çizilmez ve sağlamdır.  
* Az yer kaplar.