HAKKIMIZDA

2002 yılında kurulan firmamız, Türkiye'de "Kum Boyama Kartı" satışına Alışveriş Merkezlerinde standlar kurarak başlamıştır. Kum Boyama Etkinliği icra etmek için başlangıçta ithal edilen "Boyama Kartı" ve "Renkli Kum", bir yıl sonra kendi makine parkını kurarak üretimi yapılmış olup, Türkiye'de bir ilke imza atılmıştır. Firmamız, İzmir Konak ilçesinde yerleşik üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Tesislerimizde, Kum Boyama Etkinliğinde kullanılmak üzere Kum Boyama Kartı ve Renkli Kum üretimi yapılmaktadır. Üretimde, yüksek kalite ve EN-71 güvenlik standartları gözetilmektedir. Üretim esnasında kullanılan malzemelerin, insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde, çevreci veya organik olmasına dikkat edilmektedir.

Veritabanımızda üretime hazır 1000'in üzerinde karakterin yanı sıra özel tasarımınız da kabul edilip üretime alınabilmektedir. Karakter veritabanımıza her geçen gün popüler/güncel karakterler eklenerek genişlemektedir. Web sitemizden katalog linkini tıklayarak karakterlerimizi inceleyebilirsiniz.

Firmamız, bulunduğu sektörde "Kum Boyama" konusunda yenilikleriyle de her zaman öncüdür. "Saat Kum Boyama", "Karanlıkta Parlayan Kum", "3D Maket Kum Boyama", "Magnet Kum Boyama", "Çerçeve Kum Boyama" yine firmamızın geliştirdiği ürünler arasındadır. Ürünler hakkında daha detaylı bilgiler için lütfen "Ürünler" sayfasına tıklayınız.

yerli-uretim

Mutlu Müşterilerimiz